LR Üyelik Paketleri
LR Sağlık & Güzellik Ürünleri

LR Aloe Vera Box Set

LR Aloe Vera Box Set
LR Türkiye Satış Ortaklığı Paketleri

  LR Aloe Vera Box set (biz kısaca AV Box Set diyoruz), LR’ ın amiral gemisi ürünlerinden birisidir, en çok satılan ürünlerinin başında gelir. Aloe Vera bitkisinin hücre yenilenmesine yardımcı olması özelliği nedeniyle, cildin onarılmasını gerektiren birçok konuda AV Box Set kullanılabilmektedir.

  AV Box Setin içinde 3 tane temel aloe veralı ürün vardır.

  1. AV Emergency Sprey (Acil Durum Spreyi)
  2. AV Concentrate (Kontsantre)
  3. AV Propolis

  Aloe Vera Acil Durum Spreyi

  aloe-vera-acil-durum-spreyi
  aloe-vera-acil-durum-spreyi-icerik

  Aloe Vera Acil Yardım Spreyi (Aloe Vera Emergency Spray), LR Health and Beauty firmasının en çok satan ürünüdür. Rahatlıkla “her evde bulunması gereken bir ürün” diyebiliriz.

   İçerdiği % 83 Aloe Vera, calendula, papatya, civan perçemi, ada çayı, propolis, aynı safa, zencefil ve çarkıfelek gibi 12 doğal şifalı bitkiden oluşan içeriğiyle cildin kendisini yenilemesine yardımcı olur. AV Acil Yardım Spreyi, cilt üzerinde bir film tabakası oluşturarak, cildin nemli kalmasını sağlar.

  Bu Spreyi kullanan kullanıcıların;
  • % 100’ü cilt tahrişlerinin azaldığını onaylıyor.*
  • % 100’ü bu spreyin kaşıntıyı dindirdiğini onaylıyor.*
  • % 100’ü cildi rahatlattığını onaylıyor.

  AV Acil Yardım Sprey’ in Genel Kullanım Alanları

  Bu muhteşem ürününün bir çok kullanım alanı vardır. Aloe Vera bitkisinin en önemli özelliği olan, cildin onarılmasına yardımcı olması sayesinde, AV spreyi cilt bakım ve onarımı gerektiren birçok durum için kullanabilirsiniz. Özetle:

  Saç ve cilt bakımı: AV spreyin düzenli kullanım ile saç dökülmesini azaltip, saçın daha hızlı uzamasına yardımcı olduğu bilinmektedir.

  Böcek ısırma veya sokmaları: Böcek ısırma veya sokması durumunda, AV Acil Yardım Spreyi, ısırılan bölgeye uygulanınca, ağrıyı azaltıp, cildin vereceği reaksiyonu azaltmaya yardımcı olmaktadır.

  Traş sonrası ciltte oluşan tahriş, kesikler: AV Acil Yardım Spreyi, traş sonrası cildi nemlendirip, rahatlamasına yardımcı olmaktadır.

  Evcil hayvanların tüylerinin bakımı: Özellikle köpeklerin parlak ve bakımlı tüylere sahip olmaları için AV spreyin kullanıldığı bilinmektedir.

  Kepek oluşumunu engelleme: AV Acil Yardım spreyi, düzenli kullanımlarda saçta oluşan kepeğin azalması ve önlenmesine yardımcı olmaktadır. Bu etkinin daha hissedilebilir olması için, Micro Silver Plus Kepek Önleyici Şampuan veya Aloe Vera Şampuan ile kullanılması önerilir.

  Sedef ve egzama: Aloe Vera Dermaintense Krem ile birlikte düzenli kullanımlarda, AV Acil Yardım Spreyi’ nin sedef ve egzamanın oluşumunu azalttığı bilinmektedir. Bilindiği gibi, sedef ve egzama gibi rahatsızlıkların tamamen iyileşmesi çoğu zaman mümkün olmamaktadır ve bu hastalıkların sonuçlarını baskılamak ve hastaları rahatlatmak için genelde kortizon içeren kremler/losyonlar/şampuanlar kullanılmaktadır. AV Acil Yardım Spreyi ile kortizon kullanmaya gerek kalmadan da sedef ve egzama ile olan mücadelenizi daha sağlıklı ve konforlu bir şekilde yapabilirsiniz.

  AV Acil Yardım Spreyi ayrıca birlikte kullanıldığında Aloe Vera Concentrate (AV Konsantre Krem) ve Aloe Vera Propolis (AV Propolisli Krem)’ in etkinliğini de arttırmaktadır. Zaten bu etkisi nedeniyle Aloe Vera Box 3′ lü Set olarak da birlikte satılmaktadırlar.

  Aloe Vera Konsantre Krem
  aloe-vera-konsantre-krem

  Tahriş olmuş, nem miktarı az cilt için uygundur.

  Bu çok amaçlı cilt bakım ürünü, neredeyse bozulmamış kıvamı ve formuyla aloe vera yapraklarından elde edilen jel konsantresidir. Esnek, taze bir cilt görünümü yaratır ve tahriş olmuş, nem miktarı az cilde maksimum nemlendirme sağlar. % 90 aloe vera içeriğiyle hoş bir serinletici his oluşturur.

  Düzenli olarak veya ihtiyaç duyulduğunda cilde uygulayın.

  Aloe Vera Konsantre’ nin etkileri bilimsel olarak test edilmiş mi ?

  Aloe Vera Konsantre, Dermatest GmbH tarafından Ekim 2007 tarihinde 2 hafta süreyle 30 ila 49 yaşları arasında 30 kadında test edilmiştir. Kullanıcılardan şu sonuçlar alınmıştır:

  % 70’i uygulama sonrasında ciltte oluşan hoş hissi onaylıyor.
  % 67’si bu konsantrenin ciltteki kuruluk hissini hafiflettiğini onaylıyor.
  % 63’ü cilde anında bakım yapıldığını ve cildin derinlemesine nemlendirildiğini onaylıyor.

  Konsantreyi uygulamadan önce Aloe Vera Acil Yardım Spreyi sıkarak daha yoğun etkiye ulaşabilirsiniz. Yüze uygulanacaksa sonrasında bir bakım kremi; örn. Aloe Vera Gündüz Kremi kullanmalısınız.

  Problemli ciltlerde, aloe vera jelinin nemlendirici, dengeleyici özelliklerinden faydalanılır. Güneş ışınlarından tahriş olmuş ciltte Aloe Vera Konsantrenin serinletici etkisinden faydalanılır. Bu jel rahatlatıcı etki yaratır ve nemlendirme sağlar.

  Aloe Vera Konsantre:

  Cildin optimum şekilde nemlendirilmesi ve elastikiyetinin iyileştirilmesi için etkilidir. % 90 saf aloe vera içeren jel (en yüksek oranda Aloe Vera içeren krem) Hoş bir serinletici his sağlar.

  Kullanıcılardan gelen yorumlarda, Aloe Vera Konsantre’ nin Aloe Vera Acil Yardım Spreyi (AV Emergency Sprey) ile birlikte kullanımı sonrasında aşağıdaki durumlar için de etkili olduğu paylaşılmaktadır:

  • En yüksek oranda nem, kolajen sağlar.
  • Elastik ve rahat bir cilt için kullanılır.
  • Cildi koruyucu bir tabaka gibi kaplar.
  • Çok yüksek oranda kolajen içerdiği için, yaşlanmış cilde çok iyi gelir.
  • Cilt yanığı, güneş yanığının tedavisinde kullanılır. İçeriğindeki yüksek orandaki aloe veranın hücre yenileyici özelliği sayesinde cildin hızla onarılmasına yardımcı olur.
  • Pişik, akne, uçuk, kaşıntı için etkilidir.
  • Göz altı morlukları ve şişliklerinde etkilidir.

  Aloe Vera Propolisli Krem
  aloe-vere-propolisli-krem

  Kuru ve özel bakım gerektiren ciltler için uygundur.

  Bu çok amaçlı cilt bakım ürünü cilde yoğun nem takviyesi sağlayan zengin içerikli bir kremdir ve aynı zamanda cildin gerginliğini alarak cildi rahatlatır. % 79 aloe vera ve propolis (doğal balmumu özü) içerir.

  Aloe Vera Propolisli Krem özellikle yüzü ve cildi korumaya uygundur. Esas itibariyle bu krem cildin oldukça kuru ve bakım gerektiren bölgelerinin tamamına sürülebilir. İhtiyaç duyulduğu her zaman cilde masaj yaparak yayın.

  Propolis arıların ürettiği reçineli bir maddedir. Arı kovanının iç yüzeyinde biriktirilen ve küçük açıklıkları ve yarıkları kapatmaya yarayan bir yapı malzemesi olarak kullanılır. Aloe Vera jeliyle mükemmel şekilde harmanlanmış propolis, özellikle kuru ve bakım gerektiren ciltte iyi etki yaratır. Propolis, büyük oranda tomurcuklar ve ağaçlardan elde edilen tabi reçineden meydana gelir. Bunun dışında arı kovanında, polenlerden, eterli yağlardan, eser elementlerden ve vitaminlerden oluşur.

  Bakım gerektiren, gergin cilt için ayrıca şu ürünleri öneririz: Aloe Vera Konsantre, Aloe Vera Acil Yardım Spreyi ve farklı cilt bölümlerine özel bakım sağlamak üzere Aloe Vera DermaIntense. Ürünlerle ilgili detay için üzerlerine tıklayın.

  Aloe Vera Propolisli Krem:

  • Balmumu özü içeren zengin içerikli bakım sağlar.
  • Yoğun nemlendirme sağlar.
  • Cildi eşit oranda rahatlatır ve ciltteki gerginliği alır.

  Kullanıcılardan gelen yorumlarda, Aloe Vera Propolisli Krem’ in Aloe Vera Acil Yardım Spreyi (AV Emergency Sprey) ile birlikte kullanımı sonrasında aşağıdaki durumlar için de etkili olduğu paylaşılmaktadır:

  • Yaraların ve yanıkların tedavisi
  • Bebeklerde pişik tedavisi
  • Et benlerinin küçülmesi ve yok olması

  Aloe Vera Box Set Etkileri
  aloe-vera-box-set

  1- Yara, yanık, carpma, vurma, burkulma, morarma: Sprey, konsantre ve propolis kremlerini bu sırayla istenen ve ihtiyaç duyulan sıklıkta kullanılır.
  2- Kaşıntı, sinek ısırmasi, cilt alerjisi: Sprey ve konsantre krem yeterlidir. İstenen sıklıkta kaşıntıyı gidermek icin kullanılır.
  3- Nasırlarda, topuk çatlaklarında: Gece yatmadan önce sprey, konsantre ve propolis kremlerini sırasıyla nasırlı yada çatlak bulunan topuk bölgesine uygulanıp sonra çorap giyilerek yatılır.
  4- Uçuklarda: Propolis krem uçuklu bölgeye sıkça sürülür, özellikle uçuk çıkacağını hissettiğinizde uygularsanız çıkmadan söndürebilirsiniz.
  5- Hemoroid: Konsantre krem, jel alüminyum folyoya sıkılır ve fitil şeklinde rulo yapılıp buzlukta dondurulur ve sonra fitil olarak kullanılır.
  6- Cilt lekeleri, sivilce izleri, güneş ve hamilelik lekeleri: Sprey ve konsantre krem yalnızca geceleri olmak kaydıyla bu sırayla sürülüp yatılır.
  7- Ayak mantarı, tırnak mantarı: Microsilver ayak kremi öncesinde sprey kullanılır.
  8- Hafif egzamalarda: Propolis krem cok iyileştiricidir. Özellikle eller su ve sabunla yada soğukla temas ettikten sonra propolisli kremi kullanmak çok etkilidir.
  9- Sedef hastalığı: Sprey, konsantre ve propolis kremleri bu sırayla kullanarak büyük ilerleme kaydeden çok sayıda insan var.
  10- Pişiklerde: Propolis krem pişik kremi olarak kullanilabilir.
  11- Yüz veya vücuttaki kılcal damarlar: Konsantre kremi soğutup uygulamak oldukça etkilidir.
  12- El Kremi olarak: Propolis krem özellikle aşırı kuruluk problemi olan eller için uygundur.
  13- Saç dibi egzamaları: Microsilver şampuanla birlikte duş sonrasi saç diplerine sprey kullanmak da çok etkili ve rahatlatıcıdır.

  LR Aloe Vera ve Microsilver Plus Diş Macunları
  ETİKETLER:
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.