LR Üyelik Paketleri
LR Sağlık & Güzellik Ürünleri

LR Aloe Vera Güneş Kremleri

LR Aloe Vera Güneş Kremleri
LR Türkiye Satış Ortaklığı Paketleri

  LR Güneş Kremleri‘nin en büyük özelliği su yerine yüksek oranda aloe vera içermeleridir. Böylece krem hem cildi güneşe karşı korur, hem de faydalı vitamin ve minerallerle besler.

  LR Güneş Kremlerinin ikinci en büyük özelliği ise, çok güneş alan ve cilt kanserinin fazlaca görüldüğü Avustralya standartlarına göre üretilmiş olmalarıdır. Örneğin 50 faktör güneş kremi Avustralya standartlarına uygun yapılan özel ter ve suya dayanıklılık testlerinden başarıyla geçmiştir. Sürdükten sonra suyla temas etseniz bile, 4 saat boyunca kremin koruyuculuğu 50 faktörden aşağı düşmez.

  LR Aloe Vera Güneş Kremleri‘nin farklı koruma faktörleri ve türleri var:

  • Güneș Losyonu SPF 30: SPF 30 ile etkili UVA-/UVB koruması, Yapıșkanlık hissi yașatmaz, Suya dayanıklı
  • Güneș Jel Krem SPF 20: SPF 20 ile etkili UVA-/UVB koruması, Suya dayanıklı, Yağ miktarı az, hafif serinletici jel formülü
  • Aloe Vera Güneș Sonrası Jel Krem: Güneșlenme sonrasında yenileyici bakım, Nem takviyesi ve yoğun bakım sağlar, Güneș ıșınları sebebiyle gerginleșen cildi serinletir ve rahatlatır
  • Güneș Kremi SPF 50: SPF 50 ile etkili UVA-/UVB koruması, Suya dayanıklı, Çocuklar için ideal
  • Güneș Spreyi Active SPF 30: UVA ve UVB koruması, Suya dayanıklı, Serinletici etki
  • Anti-Aging Güneș Kremi SPF 20: Hassas yüz cildi için özel güneș koruma, Etkili UVA ve UVB koruması, Yașlanma karșıtı etki

  UVA ve UVB

  Güneş, gözle görülebilen ışınlarının yanı sıra insanlar tarafından fark edilemeyen, kızılötesi düzeyde toprağa ulaşan ışımalar yapar. Bu ışımalar fazla miktarlarda maruz kalındığında cilt için olumsuz etkilere yol açar. Güneşlenirken bu nedenle bu ışınlardan korunmamız gerekir. UVA ışımaları özellikle de örn. cildin zamanından önce yaşlanması gibi cilde zararlar verebilir ve genellikle cilt kanserinin sebebi olur. UVB ışınları güneş yanığının sebebi olarak bilinir.

  Güneş ışımalarının yoğunluğu (UV indeksi) Almanya ve Avrupa’daki hava sahasında sürekli olarak internet aracılığıyla geriye dönük olarak izlenebilir değerlere; örn. yılın hangi zamanında olunduğuna, günün hangi anında olunduğuna, enlem derecesine, güneşin yüksekliğine, yerden yansımaya ve hava şartlarına bağlıdır. UV ışın miktarları özellikle de çocuklar üzerinde büyük etkiye sahiptir.

  Çocuklar için güneşten koruma

  Çocuk cildi, henüz biz yetişkinlerin sahip olduğu savunma mekanizmalarına sahip değildir. Dolayısıyla çocukların cildi daha yoğun şekilde korunmalıdır ve çocuklara yönelik güneş koruyucusu yüksek SPF (Güneş Koruma Faktörü) içermelidir. Küçük çocuklar ve özellikle bebekler doğal olarak hiçbir şekilde doğrudan güneş ışınlarına maruz bırakılmamalıdır.

  Dipnot: Her cilt tipi birbirinden farklıdır, güneş ışınları da aynı şekilde… Güneş şemsiyesi, t-shirt veya güneş şapkası güneş kreminin yerini tutmaz. Kendinizi de güneşin uzun sürekli zararlarından korumak üzere gün ortasında yoğun güneş ışınlarından kaçının.

  LR Aloe Vera ve Microsilver Plus Diş Macunları
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.