LR Üyelik Paketleri
LR Sağlık & Güzellik Ürünleri

LR Aloe Vera ve Microsilver Plus Diş Macunları

LR Aloe Vera ve Microsilver Plus Diş Macunları
LR Türkiye Satış Ortaklığı Paketleri

  Bilindiği üzere ağız içi bakterilerin üremesi için mis gibi bir ortam oluşturmakta, bu da eğer düzgün ağız ve diş bakımı yapılmazsa kötü nefes, diş çürükleri, diş eti çekilmesi, ağız mukozası ve diş eti iltihabı gibi durumlara yol açmaktadır. Yalnızca bunlarla da kalmayıp, önlenmeyen ya da tedavi edilmeyen diş çürükleri kalp ve böbrekler gibi birçok organ üzerinde de oldukça olumsuz etkilere sahiptir.

  LR Aloe Vera diş macunu:

  1. Özellikle diş eti çekilmesinin önlenmesinde diğer diş macunlarına kıyasla çok üstün bir kabiliyete sahip.
  2. Diş etlerinde oluşan travmayı engelleyerek diş eti kanamalarını da minimuma indirebiliyor.
  3. Aloe vera aynı zamanda diğer diş macunları ile temizlenmesi çok güç olan diş eti çizgisi üzerinde oldukça güçlü antiseptik özelliğiyle etkili temizlik yapıyor ve diş taşı (plak) oluşumunun önüne geçmeye yardımcı oluyor.
  4. Ağız içi mukozasında yaralanma, yanık gibi durumlar sonucu ya da takma diş kullanımı sonucu sıkça oluşan mantar enfeksiyonunu önlemede aloe vera diş macunu antifungal etkisiyle oldukça fayda sağlıyor.
  5. Antiviral etkisiyle uçuk (Herpes simplex) ve ağız içi zonası (Herpes zoster) oluşumunu engelliyor.
  6. Diş çekimi, kanal tedavisi gibi müdahalelerden sonra iyileştirici, yatıştırıcı etkisi yüksektir.
  7. Ayrıca diş macunumuzla birlikte ALOE VERA JEL İÇECEĞİMİZ de ağız içi sağlığının korunması, bakteri enfeksiyonlarının önlenmesi için bazı diş hekimleri tarafından günde 3 defa 1-3 yemek kaşığı ölçüsünde önce gargara olarak kullanılıp ardında yutulması şeklinde tavsiye ediliyor.
  8. Aloe Vera diş macunu, diğer diş macunlarındaki kadar fazla aşındırıcı içermediğinden özellikle hassas dişler ve diş etleri için de oldukça kullanışlıdır.
  9. Yapılan çalışmalar gösteriyor ki, aloe vera diş macunu diğer iki farklı ve oldukça popüler diş macunu markası ile kıyaslandığında, tüm yukarıdaki olumlu özelliklerinin yanı sıra ayrıca ağız içinde yaşayan ve kalp zarı iltihabı “endokarditis” e sebebiyet veren Streptococcus mitis adlı bakteri üzerinde diğer diş macunlarına göre -FLORÜR İÇERMEDİĞİ HALDE- çok yüksek ve gelişmiş bir etki göstermektedir.

  Bu arada LR Aloe Vera Diş Macunu normal dişler ve hassas dişler için 2 ayrı üründür. 

  Microsilver Plus diş macunu ise:

  LR Microsilver serisi ürünleri, nano teknoloji sayesinde saf gümüş tanecikleri içerecek şekilde üretilmektedir. Saf gümüşün antibakteriyel bir madde olması, bu ürün serisinin özellikle antibakteriyel destek ve tedavi alanlarında kullanılmasına olanak sağlar.

  Gümüşün bakterileri ortadan kaldırması ve vücudu zaralı toksinlere karşı koruyucu etkileri antik çağlardan beri bilinmekteydi. Günümüzde ise, LR’ ın devrimsel buluşu  Microsilver serisi ile bu muhteşem ürün bizlerin kullanımında.

  Microsilver buluşu, bağımsız Dermatest kuruluşu tarafından aşağıdaki özellikleri için test edilmiş ve önerilmektedir:

  • Antibakteriyel
  • Cildi ve vücudu düzenleyen
  • Cildi ve vücudu dengeleyen

  Microsilver’ ın içeriğinin sağlığa herhangi bir zararı olmadığı Avrupa Kozmetik Yönergeleri, bağımsız test kuruluşları ve LR’ ın testleri ile belgelenmiştir. Dahası, Microsilver’ ın içeriğinde renklendirici bulunmaz.

  LR Microsilver Plus Diş Macunu:

  1. Diş ve diş etini temizler ve besler
  2. Çürük ve plak oluşumunu önler
  3. İçeriğindeki Microsilver tanecikleri sayesinde ağız kokusuna neden olan bakterilerin oluşumunu önler, ferah bir nefes sağlar
  4. Diş eti iltahaplarını önler
  5. Mineral hidroksiapatit diş minesini yeniden yapılandırır
  6. Sabah, akşam ve ihtiyaç halinde kullanın
  7. Dişlerinizi en az 2 dakika fırçalayın
  8. Düzenli kullanımda sigara lekelerini azaltmaya yardımcı olduğu bilinmektedir.

  Hangisini seçeceğinize karar veremiyorsanız Aloe’yı sabah, Microsilver’ı gece yatarken kullanın. Gece uyuduğumuzda ağzımızdaki tükürük salgısı minimuma iniyor. Bu yüzden bakteriler en çok gece faaliyete geçiyor ve genelde dişlerimiz geceleri çürüyor. Antibakteriyel olması nedeniyle Microsilver’ı gece kullanmayı tercih edebilirsiniz.

  LR Aloe Vera ve Microsilver Plus Diş Macunları
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.