LR Üyelik Paketleri
LR Sağlık & Güzellik Ürünleri

LR ALOE VIA – Bakımlı ve doğal bir cilde giden yol

LR ALOE VIA – Bakımlı ve doğal bir cilde giden yol
LR Türkiye Satış Ortaklığı Paketleri

  Doğal güzellikte bakımlı bir cilde giden yolunuz

  Aloe Vera’nın besleyici ve yenileyici gücü ile doğal güzellikte ve sağlıklı bir cilt yolunda – LR ALOE VIA bunun için vardır. Burada LR ALOE VIA markasının özelliklerini keşfedin ve doğal güzellikte bakımlı bir cilt için tamamen kişisel yolunuzu bulun.

   

   

   

   

  Yoğun bakım ve yenilenme için yüksek Aloe Vera oranları

   

   

  Besleyici organik özler ile zenginleştirilmiştir – özellikle belirli bir bakım ihtiyacı için ayarlanmıştır

   

   

  Tüm ürünler kesinlikle paraben ve mineral yağlar içermez

   

   

  Yüksek Aloe Vera kalitesi & kanıtlanmış cilt uyumluluğu

  Aloe Vera ürünümüz uluslararası Aloe Science Council‘in (IASC) düzenli kontrollerinden geçer. Bağımsız Dermatest Enstitüsü cilt uyumluluğunu belgelerle onaylamıştır. 28 LR ALOE VIA ürünleri için, Aloe Vera jeli ve çeşitli organik özlerden oluşan özel etkin madde kombinasyonu göz önünde tutularak patent başvurusu yapılmıştır.

   

   

  Aloe Vera jelimiz sürekli olarak tanınmış uluslararası Aloe Science Council (IASC) tarafından kontrol edilir – ekiminden işlenmesine kadar

   

  Tüm Aloe Vera ürünlerinin cilt uyumluluğu olacaktır tanınmış, bağımsız Dermatest Enstitüsü ve Derma Consult tarafından kanıtlanmıştır

   

  28 LR ALOE VIA ürünleri için, Aloe Vera jeli ve çeşitli organik özlerden oluşan benzersiz etkin madde kombinasyonu göz önünde tutularak patent başvurusu yapılmıştır

   

  Gencinden yaşlısına, Tepeden tırnağa kadar

  Ürün yelpazemizde herkes kendi bakım ihtiyacı için doğru olanı bulur. Böylece sizin ve sevdiklerinizin bakımı tepeden tırnağa kadar Aloe Vera’nın en iyisi ile bakımı sağlanır. Yüksek Aloe Vera oranları ve değerli organik özlerin doğal gücü sayesinde LR ALOE VIA bakım serisinin etkisi benzersiz ve çok yönlüdür.

   

   

   

  – Yenileme ve bakım –

  Aloe Vera’nın doğal gücü özellikle hassas veya yıpranmış cildi yeniler. LR ALOE VIA ürünleri koruyucu bir film görevi görür – serinletir, yatıştırır ve yenilenmesini teşvik eder.

  LR ALOE VIA Özel Bakım

  Sağlıklı bir cilt hissi için

  LR ALOE VIA Özel Bakım çok hassas, yıpranmış ciltleri ve cilt tahrişlerini düzenler. Aloe Vera’nın doğal yenileme gücü, özel etkin madde bileşenleri ve ferahlatıcı bitki özleri yenilenme sürecini destekler– serinletici ve yatıştırıcı.

   

   

   

   

  Her durumda hızlı yardım için

  Her ihtimale karşı bir kutu: Cilt tahrişlerinde üç LR ALOE VIA uzmanı doğal cilt yenilenmesini teşvik eder ve bu sırada onun bakımını yapar. Özel bakım kutusu ev ve yol için mükemmel bir SOS bakım paketidir.

   

   

   

   

  LR ALOE VIA Ağız ve Diş Bakımı

  Sağlıklı, güzel bir gülümseme için

  Güzel, kaygısız bir gülümsemeyi kim istemez ki? Bu, bakımlı dişler ve dudaklar olmadan mümkün değildir. Aloe Vera yenileme gücü ile canlı ve sağlıklı bir ağız florası ve yumuşak, pürüzsüz dudaklar sağlar. Böylece gülüşünüzü her zaman kaygısızca gösterebilirsiniz!

   

   

   

   

  – Temizlik ve bakım –

  Aloe Vera bol miktarda jeli ile cildin doğal nem dengesini korur. LR ALOE VIA ürününün size parlak bir tene ve pürüzsüz-yumuşak bir cilde giden yolunuzda eşlik etmesine izin verin.

  LR ALOE VIA Yüz Bakımı ve Temizliği

  Parıldayan, güzel bir yüz için

  LR ALOE VIA Yüz Bakımı ve Temizliği Aloe Vera’nın gücü ile cildin bakımını yapar ve yüz derisinde günbegün doğru dengeyi sağlar. Organik zeytin özü ve saf Aloe Vera jeli gibi yüksek kaliteli içerik maddeleri doğal nem dengesini korur ve düzenler. Güzel ve sağlıklı bir cilt hissi gibisi yoktur.

   

   

   

  LR ALOE VIA vücut bakımı ve temizliği

  Hissedilir bir şekilde yumuşak bir cilt için

  LR ALOE VIA vücut bakımı ve temizliği Aloe Vera’nın en iyisi ile – değerli jeli ile – ferahlatıcı temizlik ve yoğun bakım sunar. Her tür bakım talebi için özel formüller cildi yumuşak bir şekilde temizler ve nem dengesini düzenler.

   

   

   

   

   

  – Bireysel bakım ve koruma –

  Aloe Vera’nın etkisi çok yönlüdür – sadece yenilemek ve nemlendirmekle kalmaz, aynı zamanda rahatlatıcı etkisi de vardır. Bakımınızı ve korumanızı maksimum düzeyde sağlayın – tepeden tırnağa kadar ve tüm aile için!

  LR ALOE VIA Saç Bakımı

  Sağlıklı, parlak saçlar için

  Sağlıklı görünen ve sağlıklı hissedilen parlak, yumuşak saçlar! LR ALOE VIA Saç Bakımı yüksek Aloe Vera oranları ve organik bambu özünden oluşan benzersiz etkin madde kombinasyonu ile saçınızın bakımını nazikçe ve itinalı bir şekilde yapar – dibinden ucuna kadar. Her gün.

   

   

   

   

  LR ALOE VIA Erkek Bakımı

  Canlı, bakımlı erkek cildi için

  LR ALOE VIA Erkek Bakımı nemlendirici Aloe Vera ve yatıştırıcı organik Calendula özünden oluşan özel kombinasyonu sayesinde erkek cildinin özel taleplerine mükemmel bir şekilde ayarlanmıştır – çünkü erkek cildinin tamamen kendine has bakım ihtiyaçları vardır ve günlük tıraşta ek strese maruz kalır.

   

   

   

  LR ALOE VIA Bebek Bakımı

  Bebek cildinin nazikçe korunması için

  Bebek cildinde bir şeyin azı iyidir. Bebek cildi doğal olarak çok yumuşaktır, ama aynı zamanda vücuda ait cilt koruma bariyeri henüz tam olarak gelişmediği için çok hassastır. Hassas bebek cildini besleyen, koruyan ve yenileyen son derece uyumlu içerik maddeleri gereklidir.

  Yeni LR ALOE VIA bebek bakım serisi Aloe Vera’nın en iyisi – işlenmemiş jeli – ve değerli organik bitki özleri ile daha önce hiç olmadığı kadar nazikçe ve doğal bir bakım sağlar. Parabensiz. Mineral yağlar olmadan. Parfüm yağları olmadan.

  LR ALOE VIA Güneş Koruması

  Sağlıklı, güneşten korunan bir cilt için

  Her cilt tipinin kendine özgü bir güneş korumasına ihtiyacı vardır. LR ALOE VIA güneşten korunma ürünleri tüm aile için koruma ve bakım sağlar – gerek narin, hassas cilt ve gerekse önceden bronzlaşmış cilt için. Aloe Vera ferahlatıcı nem sağlar, serinletir, yatıştırır ve yeniler.

  LR Aloe Vera ve Microsilver Plus Diş Macunları
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.