LR Üyelik Paketleri
LR Sağlık & Güzellik Ürünleri

LR Dermaintense Kremi – Egzama ve Sedef

LR Dermaintense Kremi – Egzama ve Sedef
LR Türkiye Satış Ortaklığı Paketleri

  Bir çok kişinin şikayetçi olduğu cilt rahatsızlıkları arasında ”Egzama” ve ”Sedef” olduğunu biliyorsunuz. Bu cilt rahatsızlıkları için pek çok krem pek çok alternatif tedaviler uygulansa da kesin sonuca varılamadığını da görmekteyiz. LR Egzama ve Sedef kremi de her ciltte %100 geçirecek demiyoruz ama çok çabuk hastalıkla savaştığını biliyoruz. Kullanıcı yorumlarına baktığımızda ise ciddi oranda bir olumlu sonuç aldığımızı ve yorumların hepsinde LR’a teşekkürler yağdığını sizler de yaptığınız araştırmada göreceksiniz.

  LR Egzama için gerekli olan tek şey ”Dermaintense Krem” bu kremi kullanmadan önce bir ürüne daha ihtiyacınız olacaktır. O da ilk yardım spreyi sorunlu bölgeye önce spreyi sıkıyorsunuz ve cildiniz kurumadan önce Dermaintense Kremi sürüyorsunuz.

  Egzama ve Sedef cilt hastalığı için kullanılacak ürünler ve tarifi;

  EGZAMA:

  • Acil Durum Spreyi: sabah ve akşam sorunlu bölgeye sprey sıkılarak, Dermaintense kremini sürünüz.
  • Propolis Krem: İyileştirici özelliği ile adından çok sık söz ettiren LR Propolis krem özellikle soğuk ortamlarda bulunanlar için de çok etkilidir. Kullandıktan sonra etkisini sizde hissedeceksiniz.
  • Aloe Vera Sivera İçecek: Isırgan otu özü içeren Aloe Vera Sivera içeceğimiz özellikle içindeki özün de özelliği olan bağırsak onarıcıdır. Sadece krem ile sonuç almanız çok zordur, bunun için içecek takviye almanızı da tavsiye ederim.
  • Saç Egzaması: Microsilver şampuan bu gibi durumlar için çok özeldir. Özellikle duş sonrası da şampuanımıza ait olan spreyi de saç diplerine masaj yaparak yedirmelisiniz.

  SEDEF:

  • Dermaintense krem: Sabah, Akşam Sedefli bölgeye uygulanmalıdır ve diğer hiç bir ürün ile karıştırmamanızı öneririm.
  • Aloe Vera Sivera içecek: Yukarıda Egzama için önerdiğimiz Sivera içeceğimizi Sedef için de kullanmanızı isteyeceğiz. İçerdiği ısırgan otu özü gerçek anlamda çok etkili olduğundan sadece krem pek çözüm olmayacaktır. Bu yüzden bu ikili kombini demenizi tavsiye ediyoruz.

  Not: Bu yukarıda belirttiğimiz ürünleri doktorunuzun onayı olmadan kesinlikle kullanmamanızı öneririz. Doktorunuzun size vereceği kreme göre sizde değerlendirin ve sonuç alamazsanız bizim yazdıklarımızı uygulayınız.

  LR Aloe Vera ve Microsilver Plus Diş Macunları
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.