LR Üyelik Paketleri
LR Sağlık & Güzellik Ürünleri

LR Diğer Network Firmalarından Farklı!

LR Diğer Network Firmalarından Farklı!
LR Türkiye Satış Ortaklığı Paketleri

  Pek çoğunuz artık biliyor ki, Türkiye pazarında bir çok network firması mevcut. Bu network firmalarının bazıları piyasada çok eski olmasına rağmen üyelerini tatmin edici bir şekilde ne pirim vermiştir, nede şirket bünyesinde bulunan imkanlardan faydalandırmıştır. Biz burada diğer network firmalarını kesinlikle kötülemiyoruz, fakat imkanları bu kadar bunun üstüne geçilmez. Ayrıca diğer network firmalarında tanıdığım pek çok lider üyeler ile görüştüğümü ve bu durumlardan haberdar olduğumu bilmenizi isterim. Açıkçası çok tatmin edici değil ancak bir kişinin geçimini sağlayacak kadar kazandırmaktadır.

  Peki Neden LR?

  LR’ın Türkiye pazarına girmesi ile birlikte LR’ın üyelerine sunmuş olduğu imkanlar diğer network firmalarından farklı olması gerekiyor ki, bu iş ile uğraşan kişileri kendi tarafına geçirebilsin. Evet burada 30 küsür yıllık deneyimli bir Alman firması olan LR’ın yapmış olduğu atak gözle görülür derecede oldu. Vaad etmiyor gerçekleştiriyor! Öncelikle neden LR ile çalışayım? diye kendinize sorduğunuzda açıkçası diğer firmaların vermiş olduğu imkanlar belli ve biz bu işi yapacaksak eğer, LR’ın sunduğu imkanlar gerçekten tatmin edici diyebiliriz. Bundan yaklaşık 5 ay öncesine kadar LR’ı bilmiyordum, fakat beni üye yapan arkadaşım bana LR’ı anlatması ile ve benimde LR’ı araştırmam ile ki, kendim Almanya’da büyüdüğümü ve orayı bilen bir insan olarak, hiç düşünmeden üye oldum.

  Açıkçası şu anda LR firmasından 5 aylık olmama rağmen ayda 1.500 TL pirim alıyorum ve 2 ay sonra Opel Corsa aracını kazanmış olduğum pw ile alacağım. Benim bir üst üyem ise aylık 5.000 TL alıyor ve oda 2.5 ay sonra Mercedes A180 marka aracı kazandığı pw ile alacak. Açıkçası arkadaşlar ben herkesin kazanmasını isterim eğer biraz kendinize güveniniz var ise ve ben güzel bir hayat yaşamak istiyorum diyorsanız buyurun ilk adımı benimle atın. Herhangi bir riski yok sermaye koymuyorsunuz, sözleşme ile sizi bağlamıyorlar, kota sorununuz yok, limitiniz yok, yani böyle şartlar hiç bir firmada açıkçası yok. Bu yüzden ben gururla neden LR diyenlere bunları söylüyorum.

  LR Aloe Vera ve Microsilver Plus Diş Macunları
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.