LR Üyelik Paketleri
LR Sağlık & Güzellik Ürünleri

LR L-Recapin – Saç Dökülmesine Karşı

LR L-Recapin – Saç Dökülmesine Karşı
LR Türkiye Satış Ortaklığı Paketleri

  LR’ın ürünlerinden en çok merak edilen ve en çok ciddi sonuç alınan L-Recapin Tonik ve Şampuan adeta yok satıyor. Aslında L-Recapin serisine gösterilen bu ilgi bizleri memnun ediyor. Çünkü sonuç alınan bir ürün var ortada ve bu üründen faydasını gören üyelerimiz devamlı olarak arkadaşlarına ve yakınlarına tavsiye ettiği için ürün çabuk tükeniyor. Saç dökülme sorunu yaşayan erkekler özellikle bu ürüne çok ilgi gösterdiğini ve öncesi ile sonrası resimlerini bizlere yollayan üyelerimizin gerçekten çok ciddi sonuç aldığını görmekteyiz. Saçların dökülmesini durdurmasının yanı sıra ayrıca saçları da çıkardığını gördüğümüz üyelerimiz LR’ın bu harika ürününü gönül rahatlığı ile kullanıyorlar.

  Saç çıkma süreci kabaca üç aşamaya ayrılır: çıkma aşaması (anajen aşama), gelişme aşaması (katajen aşaması) ve dinlenme aşaması (telojen aşaması).Genetik kaynaklı saç dökülmesinin arkasındaki temel sorun yeni saç çıkma aşamasının gitgide kısalmasıdır.

  Neden bu kadar çok sayıda erkek saçlarını kaybediyor ve buna karşı neler yapılabilir?

  Erkeklerdeki saç dökülmesi birçok vakada genetik kaynaklıdır ve bundan muzdarip olan erkeklerin sayısı bir hayli fazladır. Saç dökülmesinin sorumlusu çeşitli faktörler olabilir. Ana nedenlerden biri dihidrotestosteron hormonu olup, bu hormon dolaylı olarak saç köklerinin gerilemesine neden olur. Saç derisindeki kan dolaşımının yeterli olmaması da saç köklerinin yeterince beslenememesine ve bu da saçların gitgide incelerek artık neredeyse hiç büyüyemeyecek duruma gelmesine neden olabilir. Saç dökülmesindeki artışlarda sıkça karşılaştığımız bir diğer neden de saçın saç derisine iyi tutunamamasıdır. Saç köklerinin yapısındaki bozukluk nedeniyle saç, saç köküne tutunamaz ve kolayca dökülür. Bu sorun bir hayli yaygındır. Eninde sonunda bütün erkeklerin büyük bir kısmı genetik kaynaklı saç dökülmesiyle mücadele etmek zorunda kalır.

  L-Recapin nedir?

  L-Recapin LR tarafından özel bir bakım gerektiren erkek saçı için özel olarak geliştirilmiş olup, saç köklerinin gerilemesine engel olan, saç köklerinin büyüme aşamasını besleyici maddelerle uzatan ve çıkan saçın saç köküne tutunmasını sağlayan özel bir bio kompleks yardımıyla etki eder. Böylelikle L-Recapin sizlere erkenden görülen genetik kaynaklı saç dökülmeleriyle mücadele etmenizde yardımcı olur.

  Hangi L-Recapin ürünleri vardır?

  L-Recapin Şampuan ve Tonik vardır. İki ürün de birbiriyle uyumludur ve birlikte kombine edildiklerinde amaca yönelik olarak optimum sonuç sağlarlar. L-Recapin Şampuan saç ve saç derisine bakım yaparak bunları temizler ve tonik uygulamasına hazırlar.

  L-Recapin saç dökülmesinin nedenlerine karşı nasıl etki eder?

  L-Recapin zeytin ağacı yapraklarından elde edilen oleanol yağı, turunçgillerden elde edilen bir flavonoit olan Apigenin ve Biotinyl-GHK’den (özellikle vitamin takviyesi yapılmış protein) oluşan özel bir etken madde kompleksinin yardımıyla etki eder. Bu kombinasyon sayesinde genetik kaynaklı saç dökülmesiyle mücadele edilebilir.

  L-Recapin’in etkisi bir araştırmayla test edildi mi?

  Evet. DermaTronnier GmbH şirketi tarafından 4 ay süreyle 20 denek üzerinde bir araştırma yapılmıştır. Deneklerin %76’sı ürünün etkisini ve saç hacminde iyileşme sağladığını onaylamış, %72’si ise ayrıca ürünün kan dolaşımını artırıcı bir etki yaptığını da belirtmiştir. Araştırma raporundaki bir bölümde şöyle denmektedir: “Son olarak tespit edilebilir ki, 20 erkek denekte 4 ay süreyle saç sayısındaki artış (saç yoğunluğu) ve anajen aşamadaki saçlarda artış ile kendisini gösteren olumlu bir seyir sağlanabilmiştir. Aynı zamanda telojen aşamada bulunan saçların oranında da azalma görülmüştür.”

  Dilerseniz bu ürünleri biraz tanıyalım.lr-l-recapin-sampuanL-Recapin Şampuan Ne İşe Yarar Görevi Nedir?

  Şampuan olarak kullanılan bu üründe L-Recapin Tonik ürünü ile birlikte kullanılmalıdır. Önce bu şampuan ile saç yıkanır ve saç kökleri temizlenir gözenekler açılır. Sonrasında masaj ile uygulanan L-Recapin Tonik hafif ıslak saça uygulanır ve iyice saça yedirilir. Beraberinde kullanıldığında harika sonuçlar alındığını söylemekte fayda var.

  L-Recapin Şampuan Kullanımı

  Şampuanın kullanımı çok basittir. Normal duş aldığınız zaman sizin kendi şampuanınızı nasıl kullanıyorsanız o şekilde kullanmanız gerekmektedir. İlk önce su ile saçınızı duruluyorsunuz ve bir başka şampuan veya sabun kesinlikle saçınıza temas etmemesi gerekiyor. Zaten sizin kullandığını normal piyasadaki şampuanlar ve sabunların hepsine ciddi derece kimyasal ve asit olduğu için saçlarınızın dökülmesini de hızlandırdığını bilmenizi isteriz. Şimdi L-Recapin Şampuanı biraz sıkıyoruz ve saçımızı iyice köpürtüyoruz. Bu esnada dikkat edilmesi gereken köpüğün saçta belli bir süre durması gerekmekte ve aynı anda diplere ulaşması açısından parmaklarınız ile (Tırnaklarınız temas etmemesi lazım) masaj yaparak saç derinize yedirmeniz lazım. Bu işlemi iki kere yapıyorsunuz ve duruluyorsunuz.

  lr-l-recapin-tonik
  L-Recapin Tonik Ne İşe Yarar Görevi Nedir?

  L-Recapin Tonik saçın dökülmesini önleyen ürünümüzdür. Saçın dökülmesini önlüyor ve hatta saç çıkartıyor. İlerleyen zamanda sizlere bu sonuçları öncesi ve sonrası şeklinde resimlerini sitemize yollayacağız. İçerdiği bitkisel karışım ile çok faydalı olan bu ürünün adeta bir saç iksiri diyebiliriz.

  L-Recapin Tonik Kullanımı

  L-Recapin Şampuan ile yıkanan saç tam kurutulmadan hafif nemli iken L-Recapin Tonik saç diplerine çok az çok az olacak şekilde damlatılarak parmaklarınız ile (Tırnak yok yine) masaj yaparak saçınızın diplerine doğru devam ediyoruz. Saç derisi tamamen L-Recapin Tonik yiyecek şekilde işleme bu şekilde devam ediyorsunuz ve ardından saçınızı kendi haline bırakıyorsunuz. Fakat sakın L-Recapin Tonik’i sürdükten sonra havlu ile kurutmaya çalışmayın. İşlem bu kadar umarım şifasını görürsünüz.

  L-Recapin’ı kadınlar da kullanabilir mi?

  Saç dökülmesi sorunu yaşayan kadınlar da L-Recapin’i kullanabilir.

  LR Aloe Vera ve Microsilver Plus Diş Macunları
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Ömer dedi ki:

   Arkadaşımın memnuyetinden çok memnun oldum bende kullanmak istiyorum

   1. admin dedi ki:

    Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz Ömer bey.

    Numaranızı bizimle paylaşabilirseniz size ulaşabiliriz veya 0538 721 62 01 nolu numaradan bize ulaşabilirseniz detayları görüşebiliriz.

    Saygılarımızla,

  BİR YORUM YAZ

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.