LR Üyelik Paketleri
LR Sağlık & Güzellik Ürünleri

LR Microsilver Plus Yüz Bakım Seti – Sivilce ve Akne problemi olanlar için

LR Microsilver Plus Yüz Bakım Seti – Sivilce ve Akne problemi olanlar için
LR Türkiye Satış Ortaklığı Paketleri

  LR Microsilver Yüz Bakım Seti, LR ürünleri arasında etkili ve en çok olumlu geri dönüşü olan ürünlerimizdendir. Bu yüzden sivilce ve akne sorununa en iyi ürün önerim bu settir.

  Öncelikle sivilcenin pek çok çeşidi vardır ve her cilt tipine göre ayrı ayrı sivilce türleri oluşmaktadır. Ayrıca cildinizde oluşan sivilcelerin neden oluştuğu da önemlidir.

  Bu yüzden sivilce için ne kullanmam gerekli diye sorulduğunda öncelikle cilt tipiniz?, ilaç kullanıyor muyuz?, sıklıkla cilde makyaj yapıyor muyuz?, ağır antibiyotik ilaçları kullanıyor muyuz?, daha önce cildiye uzmanına gidip sivilce için doktor tarafından bir ilaç verilmiş mi? sorularının cevapları önemlidir.

  Microsilver serisi sivilce için kullanım ve öneri:

  Öncelikle sivilcesi olan birisi bu ürünleri aldıktan sonra sabah akşam uygulamayı her gün düzenli bir şekilde ara vermeden yapması lazım (hızlı sonuç almak istiyorsanız).

  İlk önce Microsilver Yüz Yıkama Kremi ile başlıyoruz. Bu sonunda yazan kreme aldırmayın bu bildiğimiz köpüktür ve kremi önce elimizde iyice köpürtüyoruz ve yüzümüze bolca uyguluyoruz. Köpürtüp yüzümüze sürdükten bir dakika sonra ise su ile duruluyoruz.

  Duruladıktan sonra 2. adıma geçiyoruz ve bu adımı dikkatli okuyunuz lütfen. Microsilver Plus Yüz Kremini SADECE SİVİLCE OLAN YERE uyguluyoruz. Tüm yüzümüze DEĞİL!

  Bu arada ürünü kullanırken ilk 20 gün de cildinizin KUSMASI yani altta zaten hali hazırda çıkacak olan sivilcelerin cilt yüzeyine çıkması çok normaldir. Zaten onlar ileride çıkacak olan sivilcelerdir ve bu sivilceleri ürünlerimiz ile tetiklemiş oluyoruz ve biran önce çıkıp kurutmasını sağlıyoruz.

  Yani aslında bu ürün tüm sivilceleri kökünden çözmeye odaklıdır bu durumda panik yapmamanızı ve sabırlı olmanızı öneriyorum. O çıkan sivilcelere de aynı şekilde yukarıda bahsettiğim gibi uygulamayı yapmaya devam ediniz. Sonucu tertemiz bir cilt olacak ve bu yazdıklarımın ne kadar doğru olduğunu da göreceksiniz.

  Ortalama bu ürünleri 1 veya 1.5 ay kullanmanız gerekmektedir. Eğer bu zaman zarfında bir iyileşme görmezseniz ürünleri kullanmayı bırakınız. Çünkü sivilce tedavisi için toplam süre 1.5 aydır.

  Not: Microsilver Plus Ürünleri 3 Etkin maddeden oluşmaktadır. Saf Gümüş, Çinko Bileşikleri ve Dekspantenol. Ayrıca bu ürünler kesinlikle Paraben ve Boya içermez.

  Cilt Tipine göre kullanım:

  Microsilver Yüz Kremi kuru ve normal ciltlerde kızarıklık, kuruluk ve pullanma gibi reaksiyonlar bazen yapabiliyor.

  Onun için bizde genelde bu tür ciltler için bu ürünün yanında Aloe Vera Jel Nemlendirici öneriyoruz. Bu sayede yukarıda bahsettiğimiz reaksiyonlar yaşanmamaktadır.

  Yağlı ve karma ciltlerde ise nemlendiriciye gerek kalmayabilir, ama oldu ki, ihtiyaç var ise yine hafif Aloe Vera Jel Nemlendirici kullanabiliriz.

  Sivilce lekeleri için:

  Öncelikle bilinmelidir ki, Sivilce tedaviniz bittikten sonra sivilcelerden tamamen kurtulduktan sonra sivilce leke tedavisine başlanılmalıdır.

  Eğer sivilceleriniz bitti ve başlamak istiyorsanız,

  Yağlı ve Karma bir cilt için kullanmanız gereken ürünler: Microsilver Yüz Yıkama Kremi, Aloe Vera Jel Nemlendirici ve Aloe Vera Peeling.

  Normal ve Kuru cilt için: Microsilver Yıkama Kremi, Aloe Vera Jel Nemlendirici (sabah), Aloe Vera Konsantre Jel (Akşam) ve Aloe Vera Peeling ürünlerini kullanmanızı öneriyorum.

  Bu arada eğer maddi durumunuzda bir sıkıntı yok ise çok etkili olan Zeitgard 1 Yüz Temizleme Cihazı kullanmanızı da önerebilirim.

  Daha hızlı bir sonuç ve daha pratik bir kullanıma sahiptir. Özel başlığında bulunan fırçası ile cildinize derinlemesine temizlik yaparak ve leke kremini başlığı ile kullanarak cildinize yedirerek lekelerinize veda edebilirsiniz.

  Özet olarak ürün kullanım sırası:

  Microsilver Yüz Yıkama Kremi: Sabah akşam yüzünüzü yıkayın, fakat ürünün adı sizi yanıltmasın bunu krem olarak kullanmayacaksınız, köpürtüp yüzünüze süreceksiniz ve daha sonrasında durulayacaksınız.

  Microsilver Yüz Kremi: Cildinizi yıkadıktan sonra sabah akşam olmak üzere kremi sürünüz. Sadece sivilceli bölgelere ve yağlı bölgelere uygulayabilirsiniz. Leke içinde aynı şekilde geçerlidir.

  Kuru ciltler için: Microsilver Yüz Kremini cildiniz iyice kremi emdikten sonra nemlendirici kremi sürün.

  Aloe Vera Peeling: Peeling kullanımı genelde sivilce lekeleri içinde kullanılan ve cildi yenileme özelliği taşıyan üründür. Daha önceki yazılarımızda Aloe Vera Peeling hakkında bilgi vermiştik, bilmeyenler için sitemizde arama yaparak detaylarına bakabilirler. Microsilver Yüz Kremi yerine Aloe Vera Peeling ile yüzünüzü haftada sadece 2 kere yıkayın ve sonra kremleri sürün.

  Bu arada kısa bir hatırlatma yapmak istiyorum. Sivilce problemleri cilt tipine göre, kişiden kişiye değişebilen bir cilt sorunudur.

  Bazılarında iyileşme görülebilir fakat bu herkeste olumlu sonuç verecek anlamına gelmez. Biz herkese %100 olumlu sonuç verecek diye bir iddiamız yok sadece LR Microsilver Yüz Bakım Seti ile sivilce ve akne sorunu olan kullanıcılardan 10 kişiden 8’inde iyileşme görülmüştür ve alınan sonuçtan memnun kalan kullanıcı sayısı fazladır.

  LR Aloe Vera ve Microsilver Plus Diş Macunları
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.