LR Üyelik Paketleri
LR Sağlık & Güzellik Ürünleri

LR MSM Vücut Jeli – Eklem Ağrıları, Migren, Lekeler

LR MSM Vücut Jeli – Eklem Ağrıları, Migren, Lekeler
LR Türkiye Satış Ortaklığı Paketleri

  MSM Vücut Jeli, içerisindeki aloe vera sayesinde yoğun bir nemlendirici olmasının yanısıra, hem eklem ağrılarında, hem de cilt lekerinin giderilmesinde kullanılıyor. Krem uzun araştırmalar ve deneyler sonucu ortaya çıkmış olup, hiç bir yan etkisi ve zararı yoktur. Kullanımı ise çok kolaydır. Dilerseniz ”MSM Body Jel” ne işe yarıyor bir göz atalım.

  Jelimizin ismini veren MSM’in açılımı (metil, sülfonil, metan) kelimesinin açılımı olup, canlı organizmada daha çok eklem sıvısında bulunan bir kükürt bileşenidir.

  Cildimize melanin pigmentleri renk verir. MSM, işte bu melaninin üretim yolunu değiştirir. Eumelanin (koyu renk pigmentler) yerine, pheomelanin (sarı renk pigmentler) üretimini hızlandırarak cildinizdeki koyu renk bölgelerin açılmasına yardım eder.

  Jelin içinde bulunan ve hiperpigmantasyon özelliği olan bir başka içerik ise ayı üzümü. Bu içerik tek başına kullanıldığında ten rengini etkili bir biçimde beyazlatabilir. Bu özelliği yüzünden kozmetik ürünlerinde diğer içeriklerle birlikte kullanılır.

  Gelelim eklem ağrılarına. MSM, glukozamin adı verilen ve kas dokusu, bağ dokusu, eklemlerin yapısında bulunan bu maddenin yapımında ihtiyaç duyulan sülfüre kaynak oluşturur. Buna yardımcı olan ve ağrılarda etkili olan diğer bir içerik ise söğüt kabuğu özü. İçerisindeki salisin sayesinde aspirin etkisi olan bu bitki; yıllardır (özellikle Çin ve Avrupa’da) sırt ağrıları, eklem ağrıları, baş ağrısı gibi rahatsızlıklara karşı kullanılıyor.

  MSM Destek Gıdaları Nelerdir?

  MSM kullanan bir kişinin bu ürünü tek başına kullanması yeterli olmayabilir. Bunun yanı sıra sebze ağırlıklı beslenmesi ve özellikle bu sebzeleri pişirmeden çiğ olarak tüketmesi gerekir. Nedir bu sebzeler; Lahana, brokoli, brüksel lahanası bu gıdalar ile birlikte MSM Vücut Jeli tam anlamı ile iyi gelir.

  Kısacası MSM, sıradan bir vücut jelinin çok ötesinde ve çok yönlü bir jel. Sivilce izleri, güneş veya doğum lekelerine karşı kullanabileceğiniz gibi, dizler gibi eklem ağrısının çok olduğu yerlerde ağrıyı hafifletmek için uzun süreli kullanıma uygundur.

  Bu arada bilmeniz gereken bir bilgi daha sizlere belirtmek istiyorum. Bahsettiğimiz MSM Vücut Jeli eklem yerlerindeki ağrılarınızı hemen kesmez, kullandığınız ağrı kesici veya benzeri ilaçlar gibi etki göstermez. Bu jelin kullanım amacı ağrıyı hafifletmek ve düzenli kullanım sonrası rahatlatmaktır.

  LR Aloe Vera ve Microsilver Plus Diş Macunları
  ETİKETLER:
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.