LR Üyelik Paketleri
LR Sağlık & Güzellik Ürünleri

LR Probiotic 12 – Sağlığınız için 1 milyar probiyotik bakteri

LR Probiotic 12 – Sağlığınız için 1 milyar probiyotik bakteri
LR Türkiye Satış Ortaklığı Paketleri

  Probiyotikler bağırsaklarda yaşayan yararlı mikro organizmalardır. LR Probiotic12‘de, kapsül başına 12 farklı bakteri kültüründen gelen toplamda 1 milyar probiyotik bakteri, bağırsak florasının sağlıklı ve dengeli olmasını sağlar. Yararlı mikro organizmaların sayısı arttıkça zararlı mikro organizmaların sayısı düşer, böylelikle bağırsaklarımız ve sindirim sistemimiz doğru ve sağlıklı şekilde çalışır.

  LR Probiotic12‘nin patentli mikrokapsülleme ile yapılan üretimi sayesinde (mikro organizmaları koruyan dış kabuk), kritik gastrik geçiş sırasında bakteriler korunur. Böylece bakteriler herhangi bir hasara uğramadan bağırsaklara iletilirler. 12 farklı bakteri türünün tek bir üründe gelmesi de patent almış olmasının bir başka sebebidir.

  Yararlı mikro organizmaların probiyotiklerin besin maddeleri prebiyotiklerdir. Prebiyotikler, probiyotiklerin işlevlerini en iyi şekilde göstermelerine ve sayılarının artmasına yardımcı olurlar. LR Probiotic12, hem probiyotikler hem de prebiyotikler açısından oldukça zengindir.

  LR Probiotic12 kullanımı:
  Probiotic12’den günde bir kez olmak üzere, bir kapsülü suyla beraber yemeklerinden önce tüketmeniz tavsiye edilir. İlaç değildir.

  LR Aloe Vera ve Microsilver Plus Diş Macunları
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.