LR Üyelik Paketleri
LR Sağlık & Güzellik Ürünleri

LR Zeitgard Serox Kırışıklık Maskesi – 20 Dakikada Etkili Sonuç!

LR Zeitgard Serox Kırışıklık Maskesi – 20 Dakikada Etkili Sonuç!
LR Türkiye Satış Ortaklığı Paketleri

  LR Zeitgard Serox Insant Result Maske hyalüronik asit, Q10 ve ısırgan gibi bitki özlerinden oluşan üç aşamalı yenilikçi içeriğiyle sadece bir kullanımda kırışıkları azaltır, cildinizde anında görülebilir ve farkedilir bir etki yaratır.

  LR Zeitgard Serox Insant Result Maske kullandığınızda cildiniz daha taze ve genç görünür. Uygulandıktan hemen sonra ciltte gergin ve pürüzsüz bir etki yaratır. LR Zeitgard Serox Insant Result Maske özellikle çok güzel görünmek istediğiniz anlara özel, daha kusursuz bir cilt görünümü için geliştirilmiştir.

  LR ZEITGARD Serox Instant Result Mask ile hangi etkiler elde edilebilir?

  LR ZEITGARD Serox Instant Result Mask sadece bir uygulama sonrasında anında gözle görülebilen ve fark edilebilen bir anti-age etkisine sahiptir. Cilt görünümünün tamamında düzelme sağlanır, cilt pürüzsüzleşir ve sıkılaşır. Maskenin anında yaşlanma karşıtı etkisi ilk uygulamadan sonra 12 saate kadar sürer. Bu etki bağımsız kuruluş Dermatest Enstitüsü tarafından onaylanmıştır.

  LR ZEITGARD Serox Instant Result Mask hangi durumlar ve hangi hedef grup için uygundur?

  LR ZEITGARD Serox Instant Result Mask hayatınızda özellikle iyi görünmek ve anında görülebilir etki sağlamak istediğiniz tüm durumlar ve zamanlar için en ideal üründür. Genç ve taze bir cilde sadece bir uygulama ile yeniden kavuşmak isteyen herkes için uygundur.

  Maske hem erkekler hem de kadınlar için uygundur – özellikle mimik çizgilerinin ilk kez görülmeye başlandığı kullanıcılarda iyi sonuçlar alınmıştır.

  LR ZEITGARD Serox Instant Result Mask nasıl uygulanır?

  • Ceviz büyüklüğündeki miktar (yaklaşık 16 pompa hareketi) göz çevresini dışarıda bırakarak temizlenmiş yüzün tamamına eşit şekilde uygulanır.
  • Uygulamanın hemen sonrasında, serinlik ve karıncalanma hissi hissedilebilir. Kan dolaşımı uyarılır.
  • Yaklaşık 20 dakika sonra cilt sıkı ve gergin hissedilir. Cilt pürüzsüzleşir ve sıkılaşır. Aynı zamanda, cilt derinlemesine etkili anti-age içerik maddeleri ile beslenir.
  • 20 dakikalık uygulama süresi sonunda tamamen kurumuş olan maske ılık su ile durulanır.

  Uygulama sonrası LR ZEITGARD Gündüz Bakımı ürünleri veya LR makyaj ürünleri alışılageldik şekilde kullanılabilir.

  LR ZEITGARD Serox Instant Result Mask’ın ne gibi etkileri bulunur?

  Anında görülen etkinin sırrı etkili 3 FAZLI TEKNOLOJİDİR:

  1) Cilt Aktivasyonu

  Maske cilde uygulandıktan hemen sonra, ısırgan otu özü cildin kan dolaşımını uyarır. Ciltte serinlik ve karıncalanma hissiyatı yaşanabilir. Aktif Anti-aging içerik maddeleri en uygun şekilde emilir ve işlenir. Cilt daha taze ve genç bir görünüm kazanır.

  2) Cildin pürüzsüzleşmesi ve sıkılaşması

  20 dakikalık uygulama süresi sırasında mineraller, anında hissedilebilir ve görülebilir bir sıkılaştırıcı etki sağlar. Buna ek olarak, asetil oktapeptit-3 ve bakır peptit protein kompleksi, sinir bölgelerindeki sinir uçlarını geçici olarak bloke eden iletici maddeleri serbest bırakır. Bu kasların rahatlamasına ve mimik çizgilerinin düzleştirilmesine neden olur. Cilt daha pürüzsüz ve gergin görünür.

  3) Derinlemesine anti-age bakımı

  Hyalüronik asit, Q10 ve değerli bitki özlerinin yenilikçi kombinasyonu cildin daha derin katmanlarını besler. Cilt yapısı pürüzsüz ve düzgün görünür.

  LR ZEITGARD Serox Instant Result Mask dermatolojik olarak test edilmiş midir?

  LR ZEITGARD Serox Instant Result Mask’ın etkinliği ve cilde uyumluluğu bağımsız Dermatest Enstitüsü tarafından onaylanmıştır. Çalışma Ağustos – Eylül 2017 tarihleri arasında 20 kullanıcı üzerinde yapılmıştır.

  LR ZEITGARD Serox Instant Result Mask hangi ürünler ile bir arada kullanılabilir?

  LR ZEITGARD Serox Instant Result Mask bir özel bakım ürünüdür ve LR ZEITGARD bakım rutini ile mükemmel bir şekilde entegre uyum sağlar. Maske ZEITGARD 1 ile derinlemesine temizlik sonrasında uygulanabilir. 20 dakikalık uygulama sonrası rutin gündüz bakımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

  Etkili ve uzun süre kalıcı anti-age etkisi için, LR ZEITGARD Serox Instant Result Serum’un maske ile birlikte günlük kullanımı da önerilir. Serumun içindeki Ameliox®, Polylift® ve Argireline® gibi etken maddeler maskenin kırışıklık karşıtı etkisinin artırır. LR Zeitgard Serox Insant Result Serum cilde günlük olarak uygulanabilir. Her gün cildinize gündüz kremini sürmeden önce Serox Instant Result Serum‘u uygulayın ve Serox Instant Mask‘ın etkisini daha uzun süreli bir hale getirin!

  Maskenin kullanıldığı günlerde, ZEITGARD II sadece gece yatmadan önce akşam kullanılmalıdır. Termik sıcak/soğuk metodu LR ZEITGARD Anti-Age Sistemi Nemlendirici Jel Krem veya LR ZEITGARD Anti-Age Sistemi Yeniden Yapılandırıcı Jel Krem’in antiaging etkili aktif bileşenlerinin cildin daha derin katmanlarına nüfuz etmesini ve gece boyunca optimum etkisini göstererek cildi yenilemesini sağlar.

  Maske ne sıklıkta kullanılabilir?

  LR ZEITGARD Serox Instant Result Mask’ın yoğun konsantrasyonlu formülüne bağlı olarak, maskenin haftada 1-2 kez kullanımı önerilir.

  LR Aloe Vera ve Microsilver Plus Diş Macunları
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.