LR Üyelik Paketleri
LR Sağlık & Güzellik Ürünleri

LR’da Çalışmak

LR’da Çalışmak
LR Türkiye Satış Ortaklığı Paketleri

  LR’a üye olmak demek iş sahibi olmak değildir. Çalışmak isterseniz bir iş planı vardır fakat bu tamamen sizin tercihiniz.

  Üye olmakla sadece ve sadece dünya çapında kalitesini kanıtlamış, 30 küsür yıldır prestijini korumuş, dünya starlarıyla iş birliği içinde çalışmış dünya devi bir şirketin ürünlerini % 40 kar marjından muaf olarak alırsınız.

  Bunun yanı sıra deneyip memnun kaldığınızda çevrenize tavsiye ederseniz, sizin tavsiyenizle kazandığımız her müşteriden size kar payı veririz der şirket. Çünkü LR, ürününü market rafına koymaz, reklam yapmaz. Satış yolunu sadece tavsiye olarak seçmiştir. Ürünlerine o kadar güveniyor ki ben önce müşterimi memnun edeceğim, o da zaten tavsiye edecek, ben de kârımın % 47 sini ona vereceğim diyor. Çünkü reklama, dağıtıcıya, toptancıya para harcamıyorum, kira ödemiyorum, satış personeli çalıştırmıyorum, siz tavsiye ederseniz cirom büyüyor, ben de onlara vereceğim parayı size ödüyorum diyor. Ve sen bunu iş olarak yapmaya başlayıp ciromun büyümesine emek verir de bunu süreklilik haline getirirsen sırasıyla Corsa, Mercedes ve Porsche araçlarımı sana tahsis ederim diyor. Bunun yanında sene boyunca benim cirom arttırmak için kafa yoruyorsun, ben sana paranı kuruşu kuruşuna ödüyorum ama senin mutlu olman benim için önemli, bu yüzden 2 yurtiçi 2 yurtdışı kamp tatilini sana tamamen ücretsiz sunarım diyor. Çalışma arkadaşlarına işi daha iyi öğrenebilmeleri için eğitimler düzenler, lütfedip katılırlarsa da bunu tamamen ücretsiz yaparım diyor. İşini büyütebilmen için ekip arkadaşlarına başarı ödülleri de veririm diyor.

  Ama yok ben bunlarla uğraşamam dersen de sadece kendi ihtiyacın olan ürünleri ekonomik fiyatlarla alabilirsin, benden de kimse seni arayıp neden bu ay sipariş vermedin, üye girişi yapmadın demez. Çünkü sen benim elemanım değil iş ortağımsın diyor.

  Hala neyi bekliyorsunuz bilmiyorum ama biri size bundan daha iyi bir teklif sunarsa hiç kaçırmayın.

  lr-kazan-sistemi

  LR Aloe Vera ve Microsilver Plus Diş Macunları
  ETİKETLER:
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.