LR Üyelik Paketleri
LR Sağlık & Güzellik Ürünleri

LR Aloe Via

  Doğal güzellikte bakımlı bir cilde giden yolunuz

  Aloe Vera’nın besleyici ve yenileyici gücü ile doğal güzellikte ve sağlıklı bir cilt yolunda – LR ALOE VIA bunun için vardır. Burada LR ALOE VIA markasının özelliklerini keşfedin ve doğal güzellikte bakımlı bir cilt için tamamen kişisel yolunuzu bulun.

  Yoğun bakım ve yenilenme için yüksek Aloe Vera oranları.

  Besleyici organik özler ile zenginleştirilmiştir – özellikle belirli bir bakım ihtiyacı için ayarlanmıştır.

  Tüm ürünler kesinlikle paraben ve mineral yağlar içermez.

  Yüksek Aloe Vera kalitesi & kanıtlanmış cilt uyumluluğu

  Aloe Vera ürünümüz uluslararası Aloe Science Council‘in (IASC) düzenli kontrollerinden geçer. Bağımsız Dermatest Enstitüsü cilt uyumluluğunu belgelerle onaylamıştır. 28 LR ALOE VIA ürünleri için, Aloe Vera jeli ve çeşitli organik özlerden oluşan özel etkin madde kombinasyonu göz önünde tutularak patent başvurusu yapılmıştır.

  Aloe Vera jelimiz sürekli olarak tanınmış uluslararası Aloe Science Council (IASC) tarafından kontrol edilir – ekiminden işlenmesine kadar.

  Tüm Aloe Vera ürünlerinin cilt uyumluluğu tanınmış, bağımsız Dermatest Enstitüsü ve Derma Consult tarafından kanıtlanmıştır.

  28 LR ALOE VIA ürünleri için, Aloe Vera jeli ve çeşitli organik özlerden oluşan benzersiz etkin madde kombinasyonu göz önünde tutularak patent başvurusu yapılmıştır.

  Gencinden yaşlısına kadar. Tepeden tırnağa kadar.

  Ürün yelpazemizde herkes kendi bakım ihtiyacı için doğru olanı bulur. Böylece sizin ve sevdiklerinizin bakımı tepeden tırnağa kadar Aloe Vera’nın en iyisi ile bakımı sağlanır. Yüksek Aloe Vera oranları ve değerli organik özlerin doğal gücü sayesinde LR ALOE VIA bakım serisinin etkisi benzersiz ve çok yönlüdür.

  Yenileme ve bakım

  Özellikle hassas veya yıpranmış cilt için Aloe Vera’nın doğal yenileme gücünden yararlanın. LR ALOE VIA ürünleri cildin üzerine bir film gibi yerleşir; serinletir, yatıştırır ve yenilenmesini teşvik eder.

  Temizlik ve bakım

  Aloe Vera bol miktarda jeli ile cildin doğal nem dengesini korumak konusunda bir uzmandır. LR ALOE VIA size parlak bir tene giden yolda eşlik eder ve cildinizi yumuşacık yapar – taze bir komple rahatlama hissi için.

  Bireysel bakım ve koruma

  Aloe Vera gerçek bir çok yönlü yetenektir – cildi sadece yenilemekle kalmaz, aynı zamanda nemlendirir. Böylece siz ve aileniz bakım ve koruması en iyi şekilde sağlanır – tepeden tırnağa kadar.

  LR Aloe Vera ve Microsilver Plus Diş Macunları
  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.